• Свеж
Амапинг Женски Памучни Ленени Широки Панталони За Нозе Лето Лежерни Палацо Панталони Со Висок Струк Широка Дневна Плажа Панталони Со Џеб

Амапинг Женски Памучни Ленени Широки Панталони За Нозе Лето Лежерни Палацо Панталони Со Висок Струк Широка Дневна Плажа Панталони

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Женска Мода Секојдневен Еднобоен Висок Струк Лабаво Бришење Долг Памучен Лен Широки Панталони За Нозекарактеристики : 1.Карактеристики : Стилски и моден дизајн,, одговара на сите сезони.2.Материјал : Полиестер, памучна постелнина. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Привлечно за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Сите Сезони Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Далиј, Сладок Материјал : памучен ленен стил : Секојдневен,Моден Должина : Долг Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Материјал : Памучна Постелнина,лесна и мека,пријателска за кожата,дише за носење за пролет И Лето и Fall. Карактеристики : Еластична половина,права широка нога,лабави дневни панталони со џебови,ленени панталони за плажа за жени прикриени, течни облечени панталони удобни и шик. Прилики : памучни ленени панталони совршени за секојдневниот живот, јога,џогирање,пешачење,ноќно излегување,активности на отворено,секојдневна облека,домашна облека,улична пот,излегување,одмор или облека на плажа, породилно. Нега за перење : Рачно перење Или машинско перење со вреќа за перење одделно на ниска температура со благи детергенти или сапун, закачете суво и не избелувајте. Големина : ве молиме, мора да се повикате на табелата со големини на галеријата со фотографии пред купувањето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне