• Свеж
Инктастичен Випет Љубител На Кучиња Подароци Подарок Бебе Момче или Девојче Маица

Инктастичен Випет Љубител На Кучиња Подароци Подарок Бебе Момче или Девојче Маица

DEN 303.84

Од стока
Во продавницата

Сакан од випет симпатична куче бебе маица подарок за сопственикот на домашно милениче. Inktastic Whippet Куче Љубовник Подароци Новороденче Маица Унисекс Црвена 18 Месеци. Випет Бебе Маица со куче уметност и шарени цитат кој вели Сакан Од Випет. Печатени ВО САД. 100% чешлан памук со прстен. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. миленичиња подарок кутре доенчиња маици туш новороденче облека облека hws.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне