• Свеж
Обични Комплети За Панталони Со Кружен Врат Црвени И Бели Женски Комплети За Пижами Со Долги Ракави

Обични Комплети За Панталони Со Кружен Врат Црвени И Бели Женски Комплети За Пижами Со Долги Ракави

DEN 639.84

Од стока
Во продавницата

Обичен Слоган Тркалезна Панталона За Вратот Поставува Црвени И Бели Женски Пижами Со Долг Ракав XL (12) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Црвено-Бел Обичен Слоган Комплети За Панталони За Жени Сетови За Пижами Жени За Спиење И Дневна Женска Пижама ПОСТАВУВА Големина И Вклопување(инч)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Црвена И Бела Секојдневна Тркалезна Панталона За Вратот Поставува Женски Пижами Со Долги Ракави XL (12). Женски Пижами Поставува Долг Ракав Мало Истегнување црвена И Бела XL_USA големина (12). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПОВОД : секојдневно,носење сон,носење салон,породилно носење во слободно време ,релаксирачки живот,ноќна облека, свадба, меден месец, забава. Боја : Црвена и Бела. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Слоган. Тип : Панталони Сетови. Деколте : Кружен Врат. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Број На Парчиња : 2 Парче во собата. Шир : Не. Ткаенина : Мало Истегнување. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне