• Свеж
Крос-Кантри Кошула, Крос-Кантри Мајка Кошула, Крос-Кантри Забава Кошула, Тркач Кошула, Унизе Маица

Крос-Кантри Кошула, Крос-Кантри Мајка Кошула, Крос-Кантри Забава Кошула, Тркач Кошула, Унизе Маица

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Нашите саркастични и смешни маици се најдобриот подарок за жени, пријатели, членови на семејството, членови на тимот и колеги за различни прилики како родендени, годишнини, Ден на Мајката и нова година, како и секојдневна облека.Нашите маици се изработени од 4,3 унци, висококвалитетен, мек, чешлан памук со прстен што ги прави релативно издржливи за миење во машина. Процентот на памук варира во зависност од бојата на маичката. Нашите маици имаат малку потенок каросерија, пократки ракави, плетен врат од 1х1 ребро и етикета за кинење имаме на располагање 13 бои : Хедер Малина; Хедер Морнарица; Хедер Канелени; Праска; Бела; Црвена; Хедер Темно Сива; Хедер Дип Тил; Црна; Хедер Атлетик Греј; Хедер Форест Грин; Хедер Мав; Хедер Лаванда. Овие бои се достапни во 5 големини : Мали, Средни, Големи, Х-Големи, ХХ-Големи за бела, праска и хедер атлетик греј, бојата на дизајните е црна.Ширина на лента од рамо до рамо : Мала : 19-28 Средна : 20-29 Голема : 21,5-30 Х-Голема : 23,5-31 ХХ-Голема : 24,5-102 Крос-Кантри Кошула, Крос-Кантри Мама Кошула, Крос-Кантри Забавна Кошула, Тркачка Кошула, Унисекс Маица,.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне