• Свеж
Дами Печати Долг Ракав Пријатна Лесна Кардиган Пред Отворен Клуб Џемпер За Жени

Дами Печати Долг Ракав Пријатна Лесна Кардиган Пред Отворен Клуб Џемпер За Жени

DEN 287.84

Од стока
Во продавницата

Добредојдовте во нашата колекција на женски кардигани! Ние нудиме низа елегантни, пријатни и удобни кардигани кои се неверојатно разноврсни, обезбедувајќи да се чувствувате и стилски и удобно. Нашите кардигани комбинираат класични дизајни со модерни елементи, што ги прави суштински додаток во вашата гардероба. Без разлика дали станува збор за свечена пригода или лежерно излегување, нашите кардигани испуштаат воздух на елеганција што сигурно ќе плени. Ние многу внимаваме при изборот на висококвалитетни материјали за да обезбедиме најголема удобност и издржливост. Мекоста на нашите кардигани ќе ве обвитка со топлина и луксуз, додека лабавото вклопување овозможува неограничено движење. Нашите кардигани се лесни и тенки, што ги прави совршени за есенската сезона. Со нивниот преден отворен стил, тие лесно можат да бидат слоевити преку разни тимови, давајќи ви без напор разноврсност. Без разлика на големината на вашето тело, имаме голем број опции за да се грижиме за сите плус големини. Ние сме посветени на задоволување на различните потреби на секоја жена, овозможувајќи ви да ги носите нашите кардигани со доверба. Останете во тренд со нашите кардигани кои ги прикажуваат најновите модни стилови и бои. Бидете во центарот на вниманието во секоја пригода со нашите трендовски и модерни дизајни. Изберете ги нашите кардигани за да ја претставуваат вашата елеганција и стил. Со нивната удобност, класична привлечност, модни дизајни и разноврсност, нашите кардигани ќе ве придружуваат низ секој негуван момент. Земете ја вашата денес и доживејте ја совршената мешавина. елеганција и удобност. Мекиот, лесен, лесен џемпер кардиган е достапен во цврсти бои за лесно спарување со секојдневна или модерна облека, преден отворен и лабав дизајн на елече за да ја комплиментирате вашата фигура.Отворениот Преден плетен кардиган ја пропушта вашата кошула одоздола и Опуштеното Истегнување обезбедува удобно носење.Машина за перење во ладна вода. Не избелувајте. Рамно суво. Топло железо. Загарантирано без пилинг, без намалување, без брчки, кардигани отпорни на бледнеење во боја за жени.Кардиган За Жени, Женски Летен Долг Ракав Лесни Џемпери Кардигани Паѓаат Преголеми Отворени Предни Кардигани Палто . Големина Табела : Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 117-127см/46.06-50.00" Ракав : 63см/24.80 "Должина : 84см/33.07". 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. Информации за производот : Сезона : Пролет, Fall, Лето Пол : Женски Повод : Секојдневен, Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен, Секси должина На Ракавот : Должина На Долг Ракав : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Х Женски Капут.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне