• Свеж
Машки Спортски Панталони Мода Секојдневен Шкотски Стил Кариран Контраст Џеб Плисирано Здолниште

Машки Спортски Панталони Мода Секојдневен Шкотски Стил Кариран Контраст Џеб Плисирано Здолниште

DEN 237.92

Од стока
Во продавницата

Големина : М Половината : 90см/35.43" Должина : 61см/24.02" Големина : Л Половината : 95см/37.40" Должина : 61см/24.02" Големина : XL Половината : 100см/39.37" Должина : 61см/24.02" Големина : XXL Половината : 105см/41.34" Должина : 61см/24.02" Големина : xxxl половината : 110cm/43.31" должина : 61cm/24.02" Големина : xxxxl половината : 115cm/45.28" должина : 61cm/24.02" менс мода обичен шкотски стил кариран контраст џеб плисирано здолниште машки спортски Панталони за машка облека летни секојдневни модни машки панталони Панталони. Добар еластичен и удобен материјал, ексклузивни детали за изработка. Погоден за поголемиот дел од годината. Таа е погодна за на отворено, датира носат, секојдневно носат, улична облека, излегување, одмор, патување и така натаму. Мажи Долги Секојдневни Спортски Панталони Тенки Фит Панталони Трчање Џогери Спортски Панталони Во Теретана. Обичните панталони можете да ги спарите со качулка, џемпер, капут, јакна и кардиган. Таа е погодна за активности на отворено, како што се патување. Големината на фустанот Е Азиска, и ако сакате фустанот да се вклопи полабаво на вашето тело, можете да го купите предметот една големина поголем од вистинската големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне