• Свеж
Силиконски Тапа Вода Фаќач Мат, Тапа Мат За Кујна Мијалник, Капка Заштитник Поздравниот Плоча, Мијалник Одвод Рампа Зад Тапа

Силиконски Тапа Вода Фаќач Мат, Тапа Мат За Кујна Мијалник, Капка Заштитник Поздравниот Плоча, Мијалник Одвод Рампа Зад Тапа

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

●Надградба На Кујнски Мијалник За Прскање За Прскање ● Нашата силиконска подлога за славини дизајнирана со одвод, така што никогаш нема да се грижите дали водата ќе остане на подлогата или шалтерот.Силиконската подлога за фаќање вода е изработена од силикон за храна,мека и сигурна, еднократно и издржлива,. нема да ги гребе вашите садови и е сосема безбеден за употреба. ●Чувајте Ја Вашата Плоча Сува+Престанете да ги бришете работните површини на мијалникот откако ќе ја користите славината! Силиконските влошки за славини се ново дизајнирани за прскање со славини, начин за заштеда на труд за надградба на мијалникот во кујната! Нашиот фаќач на вода за силиконски славини ќе ја фати водата и. водата ќе се исцеди до вашиот мијалник!. ●Декорација За Кујна < Користејќи ги Овие Фаќачи За Прскање Со Силиконски Славини, Додадете допир на луксуз во вашата кујна, освежете го вашиот дом и подобрете го вашиот дом со овие силиконски фаќачи за прскање со славина, луксузна, безвременска боја во длабока црна боја која беспрекорно се вклопува. во вашиот дом за да создадете совршен додаток За мијалник Украсете. ●Декорација За Кујна < Користејќи ги Овие Фаќачи За Прскање Со Силиконски Славини, Додадете допир на луксуз во вашата кујна, освежете го вашиот дом и подобрете го вашиот дом со овие силиконски фаќачи за прскање со славина, луксузна, безвременска боја во длабока црна боја која беспрекорно се вклопува. во вашиот дом за да создадете совршен додаток За мијалник Украсете. ①Одличен Подарок Вашата стилска нова Силиконска Славина Фаќачите За Прскање ќе бидат толку задоволство да се користат.Поминете го денот на секого на уникатен начин како подарок за загревање на куќата, внимателен подарок за одмор или исто како уживање!Овој штитник за прскање на мијалникот е исто така најдобриот избор за вашиот подарок.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне