• Свеж
Училиште корејска Верзија На Пенкало Со Голем капацитет

Училиште корејска Верзија На Пенкало Со Голем капацитет

DEN 160.00

Од стока
Во продавницата

Опис. Голем простор за складирање : Голем капацитет до 50 пенкала / моливи и други гаџети. Мултифункционален : 1.Страна или врвот отворање 2.Чувајте важни мали белешки, картички и билети во јасно видлив оддел. Тоа не е само футрола за моливи, туку може да се користи и за други намени како што е футрола за патување или козметичка кеса. Висок Квалитет : 100% Сосема Нов Лен, Издржлива Ткаенина Со Силен Патент, Издржлив, Гарантиран Квалитет. Појас и Велкро Џебови : Лесен за носење, ремен за зглоб, велкро џебови за вашите омилени моливи, пенкала, маркери и многу повеќе. Голем простор за складирање. Мултифункционален. Висок Квалитет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне