• Свеж
Сала Монитор Кали Дизајн Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Сала Монитор Кали Дизајн Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Екипаж Вратот Белата Сала Монитор Кали Дизајн Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Сала Монитор Кали Дизајн печатени во предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне