• Свеж
Женски В-Вратот Патент Западен Дуксер Обични Врвови Кошула Со Долги Ракави Сет Женска Облека Сина XXL

Женски В-Вратот Патент Западен Дуксер Обични Врвови Кошула Со Долги Ракави Сет Женска Облека Сина XXL

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Женски В-Вратот Патент Западен Дуксер Обични Врвови Кошула Со Долги Ракави Комплет Женска Облека В - Вратот Патент Западен Дуксер Обични Врвови Кошула Со Долги Ракави Комплет Женска Облека1.Полиестеро2.Увезени3.Затворање на куката и Очите4.Машинско Перење5.Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Мека И Топла Функција. Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена, лесна За Носење, без Брчки Изработена е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлива За Секојдневно Носење, Погодна за Вежбање, Фитнес, Трчање, Секаков Вид Тренинг или Секојдневна Употреба.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако вашето дете е, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Sweater Size Bust Sleeve Length S100cm/39.37"64cm/25.20"70cm/27.56"M104cm/40.94"65cm/25.59"71cm/27.95"L112cm/44.09"66cm/25.98"72cm/28.35"XL120cm/47.24"67cm/26.38"73cm/28.74"XXL128cm/50.39"68cm/26.77"74cm/29.13"XXXL136cm/53.54"69cm/27.17"75cm/29.53" Size : SBust : 100cm/39.37"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 70cm/27.56"Size : MBust : 104cm/40.94"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 71cm/27.95"Size : LBust : 112cm/44.09"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 72cm/28.35"Size : XLBust : 120cm/47.24"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 73cm/28.74"Size : XXLBust : 128cm/50.39"Sleeve : 68cm/26.77"Length : 74cm/29.13"Size : XXXLBust : 136cm/53.54"Sleeve : 69cm/27.17"Length : 75cm/29.53" Табела Со Големини : Големина : С биста : 100см/39,37" Ракав : 64см/25,20 "Должина : 70см/27,56" Големина : М Биста : 104см/40,94" Дизајн : Не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина и мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне