• Свеж
Јубатуо Комбинезони За Женски Женски Цртан Филм Печатење Лабав Преголем Комбинезон Со Обесени Препони Секојдневни Трегери Комбинезони За Жени

Јубатуо Комбинезони За Женски Женски Цртан Филм Печатење Лабав Преголем Комбинезон Со Обесени Препони Секојдневни Трегери Комбинезони

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека за да ви обезбеди најудобно искуство за купување.Опис : 1.Материјал : женскиот секојдневен комбинезон е изработен од полиестер ,Дише и удобен, одличен избор за топло време, стилски комбинезон2. Карактеристики : Прилагодливо копче за рамо, без ракави,широки нозе, лабав и секојдневен стил. Еластичен појас за да одговара на различни форми на телото. Женското секојдневно боди за шорцеви е многу удобно за колковите и стомакот3. Повод : дами секојдневен комбинезон е погоден за отворено, излегување, трчање задачи, запознавање, роденденска забава, коктел забава, клуб, базен, плажа, одмор итн. Носете во топло лето, може да се користи за покривање за пливање, покривка за плажа, костим за капење, пижами, студентски дом, одмор во домот итн.4. Пар со : женските секојдневни комбинезони за шорцеви се одлични со палта, приврзоци, ѓердани, фармерки и јакни, сандали, потпетици и капи на плажа. 5. ЗАБЕЛЕШКА : Нежно машинско перење или рачно перење во ладна вода/висат суво/не избелувајте. Ве молиме погледнете ја деталната табела за димензии во помошниот цртеж внимателно пред да нарачате за да ја осигурате точноста на информациите. Во зависност од мониторот на компјутерот/паметниот телефон, бојата може да биде малку посветла или малку потемна информации за производот : Пол : Женска Прилика : Секојдневен,Материјал : тип на полиестерска шема : Стил На Печатење : лежерна должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 х Женска Висококвалитетна Ткаенина : Овој Секојдневен Комбинезон Е Изработен Од Мека, лесна ткаенина, еластична, удобна и дише,задолжителен комбинезон за секоја модна жена. Натпревар : комбинезонот за жени е убаво да се совпадне со капа, пар сандали и ѓердан итн. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба. Прилика : Летна Плажа; Домашна Облека; Секојдневно Носење; Одмор; Патување; Совршен Натпревар со Маици, Блузи, Блуза и Патики. Предлози : 1. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според неа. 1570. Машинско перење со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Квалитет На Кој Можете Да Му Верувате : Вашето искуство е наш врвен приоритет, поради што секое купување е поддржано од нашата гаранција за задоволство на клиентите. Доколку не сте задоволни со вашето купување, ве молиме контактирајте не со какви било прашања или грижи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне