• Свеж
Флолео Женски Блузи Клиренс Лето Женски Секојдневен Мода Лабава Маица Со Вратот Печатени Кратки Ракави Врвот

Флолео Женски Блузи Клиренс Лето Женски Секојдневен Мода Лабава Маица Со Вратот Печатени Кратки Ракави Врвот

DEN 431.84

Од стока
Во продавницата

Женска Лежерна Мода Лабава Маица Со Кратки Ракави Со Маица Со Врат Со Врат Карактеристики : изработена е од висококвалитетни материјали,доволно издржлива за вашето секојдневно носење.Нов изглед, Ново ти! Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето На Овој Врв ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време. Сезона : Пролет, лето, aut : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Стил : Секојдневен, Фит : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Врвен Материјал : овие женски летни врвови се изработени од висококвалитетни материјали.Ткаенината е мека и удобна, лесна и дише.Ве молиме проверете ја специфичната ткаенина во деталите : мешавина од полиестер/памук/лен/најлон/памук. Дизајн : Лажичка вратот/V вратот, Цврста боја/контраст боја/мешана боја/градиент боја/цветни шема.Модерна верзија и убава комбинација на бои,ова е многу привлечен дизајн. Моден Натпревар : основната маица е совршена со фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолниште за концизен изглед.Исто така, може да ги спарите овие секојдневни врвови под јакна во зима. Прилики : овие женски обични кошули со кратки ракави идеални одат за секојдневно носење.Идеален за излегување, плажа, забава, одмор, запознавање, свадба, погоден за пролет, лето или aut, зима. Совети : Ако имате какви било прашања во врска со големината и бојата, слободно контактирајте не и ние ќе се распрашаме за вас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне