• Свеж
Окружен Машки Ре-Маички Краток Ракав

Окружен Машки Ре-Маички Краток Ракав

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Достапната Ре-Маичка е 100% рециклирана ткаенина и никогаш не е повторно обоена, направена од обновен материјал кој инаку би можел да заврши на депонија. Мека. Удобно. Висок квалитет. Правењето добро за планетата се чувствува добро одвнатре како и однадвор. 5.3-унца, 60% рециклиран памук/40% рециклиран полиестер по потрошувачите, 24 синглови 1х1 ребро плетен врат рамо до рамо етикета без ознака процесот на производство ја внесува секоја облека со уникатен карактер. Ве молиме дозволете некои варијации на бои. Увезени . Машинско Перење . Удобност . Памук . Завршен Допир . Боите Може Да Варираат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне