• Свеж
Инстант Порака-Дали Станавме Само Најдобри Пријатели-Машки Дуксер Од Руно Со Качулка Со Качулка

Инстант Порака-Дали Станавме Само Најдобри Пријатели-Машки Дуксер Од Руно Со Качулка Со Качулка

DEN 591.84

Од стока
Во продавницата

Инстант Порака-Дали Станавме Само Најдобри Пријатели-Машки Дуксер Од Руно Со Качулка Со Качулка-Инстант Порака е онлајн специјализиран моден продавач за сѐ, од смешна до инспиративна печатена облека. Ние нудиме широк спектар на облека од долги ракави и опуштени маици, до лесни дуксери со француски тери, дуксери и графички пуловери за печатење. Нашите производи имаат забавна и трендовска графика кои се совршени за секоја пригода и исто така прават одлични подароци. 60% Памук 40% Полиестер. Пријатна постава од руно. Предниот Џеб. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјална Стока За Инстант Порака.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне