• Свеж
Сан Џамар R2090TBK Океани Еден Jbt Ткиво Диспензерот, 3 4, Црн Бисер

Сан Џамар R2090TBK Океани Еден Jbt Ткиво Диспензерот, 3 4, Црн Бисер

DEN 550.24

Од стока
Во продавницата

Сан Џамар R2090 TBK Океани Еден JBT Ткиво Диспензерот, 9 5/8 x 5 1/2 x 11 3/4, Црн Бисер Продаваат како 1 секој. Јбт диспензерот за еднократно тоалетно ткиво, 3 1/4" дијаметар на јадрото. Компактната големина го максимизира капацитетот на хартијата со минимален простор. Боја(и) : Транспарентен Црн Бисер. Океаните бран дизајн втиснат на насловната страница. Дизајниран да обезбеди лесна употреба, со лесен пристап до хартија и повеќенасочно кинење. Материјал(И) : Пластика. Единечните диспензери JBT обезбедуваат ефикасно и сигурно издавање ткиво. Изградени за да ги исполнат високите стандарди за квалитет На Сан Џамар, издржливите единечни ДИСПЕНЗЕРИ JBT работат со секое универзално ткиво за џамбо бања. Издржлива пластична конструкција отпорна на удари. Префинетост На Типот На Производот : Тоалетно Ткиво. Пластичните диспензери отпорни на прекин имаат декоративен дизајн на природни бранови. Пакетот Вклучува : Вклучува (1) клуч.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне