• Свеж
Буква Од Нерѓосувачки Челик Т Почетен Староанглиски Монограм Врежан Врежан Квадрат Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен Со Знаци

Буква Од Нерѓосувачки Челик Т Почетен Староанглиски Монограм Врежан Врежан Квадрат Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит. Нерѓосувачки челик од хируршки степен е изобилен во нашата колекција поради тврдото тело, неверојатната отпорност на корозија и оцрнување. Буква Од Нерѓосувачки Челик Т Почетна Староанглиски монограм Врежан Квадрат Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен Со Знаци Хируршки Одделение Нерѓосувачки Челик Гравирана Буква Т Почетна Староанглиски монограм Врежан Дизајн Димензија : 13мм х 13мм ( )Стандардно Вклопување Носење Минималистички Стил полски Финиш Хируршки Одделение нерѓосувачки Челик. Врежана Иконска Буква Т Почетен Староанглиски Монограм Врежан Дизајн. Врвна Димензија : 13мм х 13мм ( ). Стандардна Облека За Вклопување. Минималистички Стил Полски Финиш.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне