• Свеж
Девојки Со качулка Момчиња Ветробран Детско Палто Цртан Филм Јакна Од Диносаурус Ветроупорна Надворешна Облека За Мали Деца Патент Момчиња Палто и Јакна Момчиња Н

Девојки Со качулка Момчиња Ветробран Детско Палто Цртан Филм Јакна Од Диносаурус Ветроупорна Надворешна Облека За Мали Деца

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Изработен е од материјали,чувство на Мека рака, до кожата на вашето бебе,ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот, внимание plz : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!ви благодариме за разбирањето!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Палто1 инч = 2,54 cm Style : Модна Јака : Маскиран Материјал : Полиестерстилскиот и модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечном моден дизајн,,!Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за табела со подароци за шоу за бебиња : . Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 68см/26,7" Ракав : 28см/11,0" Должина : 37см/14,6"Големина : 100 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 70см/27,6" Ракав : 30см/11,8" Должина : 40см/15,7"Големина : 110 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 72см/28.3" Ракав : 32см/12.6" должина : 43см/16.9"големина : 120" препорачана возраст : 3-4 години биста : 75см/29.5" Ракав : 34см/13.4"должина : 46см/18.1" големина : 130 препорачана возраст : 4-5 години биста : 78см/30.7" Ракав : 36см/14.2" должина : 49см/19.3 " Ве Молиме Дозволете мала разлика Од 1-3см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,. Стил : Мода. Изработен е Од Материјали,Чувство На Мека Рака, На Кожата на Вашето Бебе. Ви Благодариме И Убав Ден!. Одлично За Секојдневна, Дневна, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Шоу За Бебиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне