• Свеж
1pk Николсон Во. Круг Копиле Ракува Датотека

1pk Николсон Во. Круг Копиле Ракува Датотека

DEN 635.20

Од стока
Во продавницата

Првоквалитетни николсон датотеки со пластични рачки за удобност на корисникот. Одлично за цртање поднесување и завршна обработка на метали. Еднократна текстура на страните и рабовите за примена на мазна завршница. Правоаголната форма ви овозможува мазни и изостри прави површини.; Изострува мелница или кружни пили поставени и исечени за поднесување на забите помеѓу забите на пилата стручно направени за ефикасно поднесување пили со аголни големини на забите малку се стеснуваат во ширина за да се подобри пристапот во слотови; 1pk Николсон 8 Во. Круг Копиле Ракува Датотека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне