• Свеж
Врвот Beyblades Со Високи Перформанси Бб Фанг Леоне W2D

Врвот Beyblades Со Високи Перформанси Бб Фанг Леоне W2D

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Состојба : ВО ОПП Торба, Во Добра Состојба. Боја : Покажува На Сликата. Тоа Е Добар Подарок За Вашето Дете Уживајте Во Купувањето. Поради Камерата, Можеби Има Некои Разлики Во Осветленоста На Бојата Помеѓу Сликите и Производите. Производите Се Претходни. Во високи Перформанси, Убав Подарок За Играчот На Бејблејд.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне