• Свеж
Печатени Цветни Таписерија Полиестер Виси Таписерии Декор Ѕид За Спална соба, Дневна Соба, Големини

Печатени Цветни Таписерија Полиестер Виси Таписерии Декор Ѕид За Спална соба, Дневна Соба, Големини

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Ѕид Виси Декорација. 1.Висок Квалитет : . Висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесна,нетоксична, без штета на здравјето. 2.Функција : . Лесен за закачување, Лесен за перење. 3.Целосна Големина : . 100*75см (39.4*29.5 во). 150*130см(59.1*51.2 во). 180*150см(70.9*59.1 во). 200*150см (78.7*59.1 во) Материјал : печатената таписерија е изработена од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мека и издржлива. 4 Големини : 100*75СМ/150*130СМ/180*150СМ/200*150СМ. Карактеристика : Таписериите може да се користат за додавање личен елемент и за правење на просторот потопол и поудобен. Прилики : таписеријата е погодна за повеќе сцени. Таписерии, покривки, покривки за софа, чаршафи итн. Совршен за украсување на спалната соба за секого. Подарок : таписеријата за ѕиден декор е совршен подарок за семејството, пријателите и секој што ќе го сака ова уметничко дело.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне