• Свеж
Елелуни Жените V Вратот Пресече А-Линија Фустан Краток Ракав Одмор Повик Плажа Фустан Зелена Л

Елелуни Жените V Вратот Пресече А-Линија Фустан Краток Ракав Одмор Повик Плажа Фустан Зелена Л

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!. Пол : Жени, Дами, Женски. Тип : Мини Фустан Со Врат, Сарафан Со Кратки Ракави, Фустани За Одмор На Плажа. Тип На Шема : Печатење. Боја : Зелена. Големина : S-XL. Сезона : Лето. Материјал : Полиестер. Прилики : Секојдневна Работа, Дневна, Канцеларија,Забава На Плажа,Клуб,Бар,Одмор,Одмор, Улична Облека, Плажа. Пакетот Вклучува : 1 х Женски Фустан. Големина шема . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Рамо : (14.2") -Биста : (34.6") -Ракав : (9.8") -Должина : (40,6"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - Рамо : (14.6") -Биста : (36.2") -Ракав : (10.2") -Должина : (40,9"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Рамо : (15") -Биста : (38.6") -Ракав : (10.6") -Должина : (41.3"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Рамо : (15.4") -Биста : (40.9") -Ракав : (11") -Должина : (41,7"). Забелешка : . 1.Има 2-3% разлика според рачното мерење.(1 инч = 2,54 см). 4.Малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Материјал : Полиестер. Карактеристики : Печатење, Краток Ракав, V Вратот, Кошула Фустан. Стил : Мини Фустан. Погоден за носење во лето. Совпаѓајте високи потпетици и неколку сјајни нараквици за да создадете елегантен изглед и да создадете прекрасен изглед!. Повод : Секојдневен, Забава, Шопинг, Датира, Викенд Собир, Плажа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне