• Свеж
Деца Дете Бебе Девојки Фустани Пролет Лето Печатење Возбуда Тул Краток Ракав Партија Украси Принцеза Фустан Партија Фустан

Деца Дете Бебе Девојки Фустани Пролет Лето Печатење Возбуда Тул Краток Ракав Партија Украси Принцеза Фустан Партија Фустан

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Големина : 100 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 50см/19,69" Половината : 50см/19,69" Должина : 57см/22,44" Големина : 110 Препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 53см/20,87" Половината : 52см/20,47" Должина : 61см/24,02" Големина : 120 Препорачана возраст : 5-6 Години биста : 56см/22.05" половината : 54cm/21.26" должина : 65cm/25.59" големина : 130 препорачува возраст : 6-7 години биста : 59cm/23.23" половината : 56cm/22.05" должина : 69cm/27.17" деца дете бебе девојки Пролет лето печати возбуда тул краток Ракав Партија Украси Принцеза фустанкарактеристики : Материјалите Носат подобро искуство со носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето бебе.И рачното перење и машинското перење се во ред. Погоден за секоја пригода. Тоа е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете удобно искуство за секојдневно носење на бебето. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Модни Цвеќиња Отпечатоци, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Шема На Девојки : тип На Ракав за Печатење : Краток Ракавако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте дека контактирате со нас. Погоден за секојдневно носење, свадба на забава, натпревар, роденден или други специјални прилики. летен фустан. цвет девојка фустан. подароци за девојче. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне