• Свеж
Ноќта На Вештерките Страв Жетвар Дете Костим

Ноќта На Вештерките Страв Жетвар Дете Костим

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Станува темно Ноќта на Вештерките претставува сите стравови кога ќе се стави на Овој Страв Жетвар Костим За Деца! Темно и мистериозно, ќе ви се допадне реакцијата што ја носите овој застрашувачки, но удобен костим нагоре и надолу по патеката за трик или лекување! Изработени од висококвалитетни издржливи материјали! Најдете ги сите работи што ви се потребни за да го направите вашиот жетвар најмногу што може да биде кога ќе ги купите сите наши додатоци за костими за деца! Не чекај! Добијте одлична цена и брза испорака кога нарачувате денес! Ноќта На Вештерките Страв Жетвар Дете Костим.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне