• Свеж
Полиспорт Долна Вилушка Заштитници Бело За Јамаха ЈЗ 1996-2004

Полиспорт Долна Вилушка Заштитници Бело За Јамаха ЈЗ 1996-2004

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Полиспорт е дизајниран да ја замени ВАШАТА ОЕМ пластика, овозможувајќи ви да ја промените бојата на вашата пластика во која било боја што ја сакате. Полиспортот Заштитниците На Долната Вилушка се обликувани со издржлив полипропилен што ќе ви даде квалитетен совршен тип НА ОЕМ што одговара на вашата машина. Чувајте ги вилушките заштитени со Заштитниците На Долната Вилушка На Полиспортот. Овозможува апликација без потреба од расклопување на суспензијата. Произведени Со Издржлив Сјај Полипропилен (ДГП). Вклучува и заштитници на левата и десната страна на вилушката.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне