• Свеж
Волшебни Инспирации Памучни Отпечатоци 44 Средна Точка Трева Ткаенина

Волшебни Инспирации Памучни Отпечатоци 44 Средна Точка Трева Ткаенина

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Еве воведување На Вејверли Инспирации 100% Памучна Ткаенина За Печатење Со Средни Точки, исечена покрај дворот, 44" широк со Тревно Зелена тема. Тежината на ткаенината е 140 ГСМ. Совршен за сите нивоа на изработка од експерти до почетници кои сакаат да научат како да ги изработуваат своите уникатни идеи. Одлично за домашен декор, надворешна ткаенина, ватирање и изработка. Лесен за нега, ладно миење во машина со слични бои; не избелувајте; исушете се ниско. Со вашата брилијантна работа, тоа ќе го осветли вашиот сладок дом за радост и удобност. Волшебни Инспирации Памучни Отпечатоци 44" Средна Точка Трева Ткаенина, по Двор : 100 проценти памучна цврста Ткаенина, Ширина : 44". Платно Ткаенина. Трева Зелена Средна Точка Модел Дизајн. Совршен за сите нивоа на изработка од експерти до почетници. Одлична ткаенина за домашен декор, надворешна ткаенина и ватирање. Нарачките за множители од еден двор се продаваат во едно континуирано парче ткаенина (повеќето 8 континуирани дворови). Нега : машинско перење ладно со слични бои; не белилото; падне сува ниска.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне