• Свеж
Дуксери од руно За Мажи-Тенок Топол Пуловер Со Желка Цврст Рекреативен Горен Долг Ракав, За Winter Зима Хаки ХХХЛ

Дуксери од руно За Мажи-Тенок Топол Пуловер Со Желка Цврст Рекреативен Горен Долг Ракав, За Winter Зима Хаки ХХХЛ

DEN 479.84

Од стока
Во продавницата

Фиторон Мажи Руно Дуксери-Слободно Време Врвот Цврст Тенок Топол Пуловер Желка Долг Ракав, За Winter Зима Каки Хххлвелком во продавницата фиторон. Овде имаме широк спектар на врвови колекции : секојдневни Јакни За Дигалки, удобно зимско палто, врвови со долги ракави. Ако имате било какви прашања или предлози, секогаш можете да не контактирате. Ви благодариме за поддршката и разбирањето. Вашиот. задоволството е нашата најголема мотивација. Среќен шопинг!Пребарување на клучни зборови : Машки Пуловер Дуксери И Дуксери,Машки Дуксери,Машки Дуксери Од Руно,машки пуловер,машки дуксери со патент,машка јакна со качулка,машки дуксер,машки дуксер,машки дуксер,машки дуксер,машки дуксер,машки дуксер,машки дуксер хип хоп,вратоврска Боја Дуксер Мажи,Мажи Обични Палта,Мажи Блузи За Лето,Мажи Блузи За Теретана,Мажи блузи Со Долги Ракави,жени блузи со долги ракави и блузи,y2k врвни мажи со долги ракави вовед во производ : машки дуксери од руномашки Кадифени Божиќни Рогови со качулка во боја блок џемпер јакна. Премиум Услуга : 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Значи, можете да го купите Нашиот Машки Капут со доверба!Изберете ги нашите машки Палта, не можеме да ви дозволиме да имате грижи!!!. Големина Шема : Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 40.94 "Должина : 27.56 " Рамо : 16.54"Ракав : 18.90" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 41.73 "Должина : 28.35 " Рамо : 17.32" Ракав : 19.29"Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 44.09 "Должина : 29.13 " Рамо : 18.11" Ракав : 19.69"Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 45.67 "Должина : 29.92 " Рамо : 18.90" Ракав : 20.08"Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 47.24 "Должина : 30.71 " Рамо : 19.69" Ракав : 20.47". Дополнителни Спецификации : Женски Палта Бои : Какиматеријал : Полиестерсезона : Aut,Зима Пол : Машки Стил : Дневен, Секојдневен Материјал : Дебелина На Полиестер : Стандардна Должина : Редовна Должина На Ракавот : метод на Перење Со Долги Ракави : рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина, закачете или исушете што ќе добиете : 1 Х Машки Дуксери. Совет : за да избегнете губење време, внимателно проверете ја вашата големина пред да ја купите. Ви благодариме за поддршката и разбирањето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне