• Свеж
Графичко Студио Црно Модерно Врамено Музејско Уметничко Печатење Со Наслов-Мудра Лама

Графичко Студио Црно Модерно Врамено Музејско Уметничко Печатење Со Наслов-Мудра Лама

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Сд Графичко Студио 12х14 Црно Модерно Врамено Музејско Уметничко Печатење Со Наслов-Мудра Лама. Ова е висококвалитетно уметничко печатење со отворено издание од Музејски Отпечатоци Артдирект. Уметничкиот принт гикли беше отпечатен Со Музејски Отпечатоци од висококвалитетна слика обезбедена директно од Издавачот. Рамката е црна модерна дрвена рамка од два инчи. Висококвалитетниот уметнички принт е на залиха и врамен во рамките на работниот ден на поставување нарачки. Целата наша уметност Е Направена Во Сад Вашето задоволство е загарантирано. Уметник : Сд Графичко Студио. Наслов : Мудар Лама. Врамена Големина : 12х14 Инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне