• Свеж
Ressesга Фустани Бохо Вечер Плажа Долги Женски Фустани Без Грб Цветни Партија Макси Женски Фустан Клуб Фустани За Жени

Ressesга Фустани Бохо Вечер Плажа Долги Женски Фустани Без Грб Цветни Партија Макси Женски Фустан Клуб Фустани За Жени

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Големина : S Биста : 84cm/33.07" Половината : 68cm/26.77" Должина : 135cm/53.15" Големина : M Биста : 88cm/34.65" Половината : 72cm/28.35" Должина : 136cm/53.54" Големина : L Биста : 94cm/36.22" Половината : 78cm/30.71" Должина : 137 См/53.94" големина : xl Биста : 100cm/38.58" половината : 84cm/33.07" Должина : 138cm/54.33" големина : xxl биста : 106cm/39.37" половината : 90cm/35.43" Должина : 140cm/55.12" Жени цветни секси вечерна забава без грб плажа долги Макси фустани бохо сарафан должина на фустанот : тип со долга големина : редовна Должина на ракавот : големина без ракави (женска) : с-2хл шема : цветен стил : в карактеристики на дизајнот На вратот : Ремен,в врат,материјал без грб : полиестерска боја : повеќебојна пригода : секоја пригода ова е фустан полн со светли и брилијантни Бои, Полн Со Летен вкус. Можете да го носите за излегувања, одмори, плажа или да одите на шопинг со вашите девојки и љубовници фустанот со трегери, грбот е исто така дизајн На V-вратот, што ве прави да изгледате пошармантно Карактеристики : Секојдневен Стил,Елегантен,Заоблено Деколте,Тркачки Грб,Високо Потрошено,Два Странични Џебови,Долга Должина на Подот,Цврст Фустан,Тенок Фит. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : вратот на Бродот ве прави повеќе мода. Високиот еластичен струк ве прави попривлечни. Цврстата боја го прави овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, ви помага да го покажете вашиот уникатен шармантен. Прилика : Совршена облека за летно и есенско секојдневно носење, училиште, секојдневно, плажа, одмор, состанок, забава, клуб итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне