• Свеж
Маршал Екселсиор Ме2132п Превртен Адаптер За Одблесок 1 4 Мнпт 1 4 Женски Одблесок

Маршал Екселсиор Ме2132п Превртен Адаптер За Одблесок 1 4 Мнпт 1 4 Женски Одблесок

DEN 479.84

Од стока
Во продавницата

Превртен Адаптер За Одблесок 1/4 "Превртен Женски Одблесок X 1/4" Mnpt Изграден Од Маршал Екселсиор Со Водечки Во Индустријата Инвертиран Адаптер За Одблесок 1/4 "Превртен Женски Блесок X 1/4" Mnpt Изграден Од Маршал Екселсиор Со Водечки Во Индустријата Иновации.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне