• Свеж
Уникатен Разбој Виндзор Наренџ Килим Бургундска Сина 5 '1 8 ' Правоаголник Цветни Традиционални Совршени За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Виндзор Наренџ Килим Бургундска Сина 5 '1 8 ' Правоаголник Цветни Традиционални Совршени За Дневна Соба Кревет

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Со сложени дезени и прекрасни дизајни, нашата Колекција Наренџ е совршена ако сакате да додадете персиско чувство во вашиот дом. Светлите бои и смелите мотиви што се користат во оваа колекција добро се вклопуваат заедно за да направат хармоничен килим. Тие дефинитивно привлекуваат око и ќе ја истакнат секоја област. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне