• Свеж
Калсунбаби Денот На Независноста Бебе Девојки Облека Лето Писмо Печатење Краток Ракав Маица И Еластична Ѕвезда Лента Одблесокот Панталони Во Собата

Калсунбаби Денот На Независноста Бебе Девојки Облека Лето Писмо Печатење Краток Ракав Маица И Еластична Ѕвезда Лента Одблесокот

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Големина(см)/(инч)ttttttttttttttttttttt. 80t6-9 МесециTtops Должина : t33 t/t12. 99t Bust : t52 t/t20.47 Tpant Должина : t40 t/t15.75пресврт : t36 t/ t14.17. 90tadvisted Возраст : t9 - 12 Месеци Ttops Должина : t35t/t13. 78 t Bust : t54t/t21. 26 Tpant Должина : t44t/t17. 32 пресврт : t38t/t14. 96 . 100tadvisted Возраст : t12-18 МесециTtops Должина : t37t/t14.57 t Bust : t56t/t22. 05 Tpant Должина : t48t/t18. 90 пресврт : t40t/t15. 75 . 110tadvisted Возраст : t18-24 МесециTtops Должина : t39t/t15.35 t Bust : t58t/t22. 83 Tpant Должина : t52t/t20. 47 пресврт : t42t/t16. 54 . 120tadvisted Возраст : t2-3 Годиниt Ttops Должина : t41t/t16.14 t Bust : t60t/t23.62 Tpant Должина : t56t/t22.05 пресврт : t44t/t17.32 мек Материјал : Денот на Независноста новороденчиња девојчиња разгорени панталони сет е направен од памучна мешавина, дише ткаенина, не иритирачка За Кожата на бебето, добар квалитет. Машина за перење без избледување. Многу Прилики : Одлично За забава, роденден, одмор, фотографија, плажа, улична облека, секојдневна, секојдневна и повеќето прилики во лето. Совршен Подарок : мало девојче маица со кратки ракави и комплет панталони со разгорени панталони е идеален подарок за деца На Роденден, Божиќ, Ден На Децата за вашето мало девојче. Симпатичен Дизајн : печатење Букви, врат на екипажот, Летна Маица Со пуловер со кратки ракави, обични панталони со ѕвездени ленти, еластичен дизајн на половината, едноставен и стилски, го прават вашето бебе толку слатко. Големина и Боја : 6-9 Месеци, 9-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 години, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот опис на големината. боја : Бела.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне