• Свеж
Двојно Преклопен Фау Кожен Паричник

Двојно Преклопен Фау Кожен Паричник

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

За оние кои сонуваат да одат во вселената! Овој паричник НА НАСА е за вас! Материјал : СТП и Најлон Поставата. Преклопени Димензии : 110мм х 85мм. Три хоризонтални џебови картичка. Две Вертикални Џебови Картичка. Еден Транспарентен Прозорец ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА. Една Целосна Големина Валута Оддел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне