• Свеж
Ромперс Мајчинство Жени Плажа Без Ракави Краток Комбинезон Летен Ромпер Без Прерамки Женски Фустани Со Долги Ракави Комбинезони

Ромперс Мајчинство Жени Плажа Без Ракави Краток Комбинезон Летен Ромпер Без Прерамки Женски Фустани Со Долги Ракави Комбинезони

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

●Прилики/Висококвалитетни ткаенини, меки и дише, погодни за спортови на отворено, погодни за летен одмор, секојдневен живот, семејство, слободно време, спорт, забави, на отворено, плажа, рекреативни активности. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Комбинезон ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Боите може да бидат малку поинакви во зависност од компјутерот и поставките} Уникатен Дизајн ● Краток комбинезон, еднобојна, V-врат, закопчан, лабав, два странични џебови, секојдневен стил, костум.Специфики на предметот : Сезона : Должина На Летниот Ракав : Јака Без Ракави : О Тип На Шема На Вратот : печатете ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Пол : Женаматеријал : Полиестер + Совпаѓајте Лесно Сандали, високи потпетици и капи за плажа за да создадете едноставен секојдневен стил.Памук и ткаенина, мека, еластична, дише, удобна за носење, обезбедување квалитет. Одлики за лесни, Дише, Ултра-Меки, Опремени, ознаки за вашите основни потреби и секојдневни активности. Лесен, удобен и фитинг. `+Стилот●модниот летен Комбинезон е секојдневен стил .Дебелина : табела Со Стандардна Големина : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 БИСТА : 70-88см/27,56-34,65" : 96см/37,80" Половината : 64см/25,20" Должина : 59см/23,23"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 74-92см/29,13-36,22" : 100см/39,37" Половината : 68см/26.77" ДОЛЖИНА : 60см/23.62"големина : л сад : 8 еу : 38 биста : 78-96см/30.71-37.80" : 104см/40.94" половината : 72см/28.35" должина : 61см/24.02"големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 82-100см/32.28-39.37" : 108см/42.52" половината : 76см/29.92" должина : 62см/24.41"Големина : ххл сад : 12 еу : 42 биста : 86-104см/33.86-40.94" : 112см/44.09" половината : 80см/31.50" должина : 63см/24.80" ве молиме дозволете 1-3см СЕ РАЗЛИКУВА поради рачно Мерење, благодарение (целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Пол : Жени. Специфики На Предметот : Сезона : Лето. ●Уникатен Дизајн●Краток Комбинезон, Еднобојна, V-врат, Закопчана, Лабава, Два Странични Џебови, Секојдневен Стил, Костум. Јака : О Вратот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне