• Свеж
Уникатен Разбој Хенри Версај Килим 4' 1 4' 1 ,Браун

Уникатен Разбој Хенри Версај Килим 4' 1 4' 1 ,Браун

DEN 579.68

Од стока
Во продавницата

Мотивот на медалјон килими На Колекцијата Версај ќе донесе вкус На Франција во вашиот дом. Овој раскошен килим содржи богати нијанси и детални граници кои ќе воодушевуваат во годините што доаѓаат. Нека Колекцијата Версај додаде навестување на елеганција на вашиот декор. Браун/4' 0 х 4 ' 0 Плоштад. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,33 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне