• Свеж
Електрични Колбаси ПОЛНЕЊЕ 15l Променлива Брзина Колбас Производител Нерѓосувачки Челик

Електрични Колбаси ПОЛНЕЊЕ 15l Променлива Брзина Колбас Производител Нерѓосувачки Челик

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Усвојте ефикасен мотор ОД 260 W, кој работи брзо и стабилно долго време без притисок. Димензии на цевката : ●1, 5 во / 37 мм, ●1, 2 во / 30 мм, ●0, 83 во / 21 мм, ●0, 6 во / 15 мм. Краток Дизајн На Лактот. Престанете да губите време и почнете да правите колбаси побрзо од кога било. Неговиот вентил за двојно ослободување на воздухот гарантира дека колбасите се затегнати со помалку воздушни меури. Скратениот лакт избегнува акумулација на остатоци од месо во цевката.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне