• Свеж
Синиот Бран Круг Лагер Рампа За Надземни Базени

Синиот Бран Круг Лагер Рампа За Надземни Базени

DEN 2719.84

Од стока
Во продавницата

Економична подлога за подот што ја штити вашата постава! Новата Подлога за Лагер ја прави застарена старата подна подлога од пена. За разлика од пената, која лесно може да се исече со трева, корени или карпи под вашата постава, Подлогата за Облоги ја штити вашата постава од остри предмети. Лагер Рампа е тешко, но, исто така, додава слој на амортизација. Подлогата за лагер е исечена на големина и зашиена за вашиот базен. Нема повеќе сечење и снимање како со пена. Практично елиминирање на винил лагер дното протекување со Лагер Рампа. Забелешка : Сина винил лагер продаваат одделно. Синиот Бран Круг Лагер Рампа За Надземни Базени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне