• Свеж
Горда Армија Сестра Хибискус Цвеќиња Автомобил Или Камион Прозорец Налепница Налепница

Горда Армија Сестра Хибискус Цвеќиња Автомобил Или Камион Прозорец Налепница Налепница

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Горда Армија Сестра Хибискус Цвеќиња Налепница За Налепници За Автомобили Или Камиони За Прозорци Произведена од Рад Дезајнс лидер во налепници за прозорци од 2008 година. Оваа Горда Армиска Сестра Хибискус Цвеќе Налепница Е Портокалова Црвена И е 14 Во X 15.4 во. Сите Нарачки Испраќаат Исти Или Следниот Работен Ден. Оваа Горда Армиска Сестра Хибискус Цвеќе Налепница Може да се примени на било која мазна рамна површина, вклучувајќи камион или автомобил прозорци, авто тела, лаптопи, преносни компјутери, итн. Лесно се применува и доаѓа со врска до видео што покажува како да се примени. За внатрешна или надворешна употреба, ќе издржи дожд, снег и други временски услови. Винил е оценет за 6 години надворешна употреба. Исчистете ја лентата за апликација за лесно усогласување и инсталација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне