• Свеж
Целосно Разнесени Волумен Сува Текстурирање Спреј, Го Зголемува Волуменот оз

Целосно Разнесени Волумен Сува Текстурирање Спреј, Го Зголемува Волуменот оз

DEN 111.36

Од стока
Во продавницата

Спреј за текстурирање за фина коса што помага да се испорача инстант волумен и нереална, воздушна текстура. Обезбедува два пати поголема јачина на звук, во траење од 8 часа кога се користи Со Шампон И Регенератор Со Целосен Волумен. Тип на коса : Создаден и усовршен за рамна, фина коса која сака голем поттик. Исто така безбеден за боја и коса третирана со кератин. Спреј за текстурирање за фина коса што помага да се испорача инстант волумен и нереална, воздушна текстура. Обезбедува два пати поголема јачина на звук, во траење од 8 часа кога се користи Со Шампон И Регенератор Со Целосен Волумен. Тип на коса : Создаден и усовршен за рамна, фина коса која сака голем поттик. Исто така безбеден за боја и коса третирана со кератин.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне