• Свеж
Меридијан Мебел Кадифен Стандарден Сив Кадифе Модуларен Пресек

Меридијан Мебел Кадифен Стандарден Сив Кадифе Модуларен Пресек

DEN 3536.00

Од стока
Во продавницата

Без разлика колку е голема или мала големината на вашата банда, сите тие можат да го најдат своето слатко место кога ќе изберете парчиња од кадифената колекција за да ја изградите вашата идеална група за седење. Изберете го овој комплет од осум парчиња или спарете повеќе парчиња заедно за да добиете сопствен изглед што секој ќе го сака. Мекиот сив кадифен материјал е мек и добредојден на допир, а перничињата на комплетот се преполни со мешавина од надолу и пердуви за да обезбедат голема поддршка за уморни тела.Карактеристики : Меки Сиви Кадифени Надолни Перничиња За Пердуви За Максимална Удобност Модуларни За Да Се Создадат Инфинте Конфигурации Вкупна Висина 35" Кога Задната Перница Е Целосно Исправена, Современиот Дизајн Лесно Се Прикачува Со Помош На Бравата За Прицврстување Под Спецификациите : Димензии На Производот : 140" W x 105" D x 32" Hproduct Тежина : 444 lbssambly Потребно : Носот димензии : Ширина На Седиштето : 258". Длабочина На Седиштето : 22.5". Висина на седиштето : 18,5" Мек СИВ Кадифе ;Стандарден Модуларен Пресек Во Облак;Преполнети Перничиња За Пердуви За Максимална Удобност;Модуларен За Создавање Бесконечни Конфигурации;Вкупна Висина 35 "Кога Задната Перница Е Целосно Исправена;Кадифе / Дрво / Пена / Надолу;Лесно Закачете Со Помош На Бравата За Прицврстување Одоздола;Пресечен Тросед : 140" W x 105" D x 32 " H;Тежина : 444 lb.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне