• Свеж
Кајануо Назад Во Училиште ДОЗВОЛА USB Загреан Шал, Топло Електрични Фрла Фланелен Ќебе Греење Перница Шамија Божиќ Подароци

Кајануо Назад Во Училиште ДОЗВОЛА USB Загреан Шал, Топло Електрични Фрла Фланелен Ќебе Греење Перница Шамија Божиќ Подароци

DEN 280.00

Од стока
Во продавницата

УСБ Загреан Шал, Топли Електрични Фрлања Фланелен Ќебе За Греење Перница Шамија : Параметри На Производот : Влезен напон : USB/5 V; работна струја; номинална моќност : 4 W; температура : 42 qw 50 quored Usb Напојувано, ова компјутерско ќебе го приклучува во Која било Работна Површина или Лаптоп, КОМПЈУТЕР или Mac Press и држете го прекинувачот три секунди за да го вклучите светлото. висока температура. црвено светло. Зелено светло од среден опсег. Сина светлина од ниска класа. Поставете автоматско исклучување во рок од три часа. Кога светлото е исклучено, го исклучува греењето.Производот може да се измие директно. Може да се користи по сушењето.Со Руно Од Визон, пријатно и ултра меко, а внатрешните грејни елементи се направени од високо квалитетни јаглеродни влакна за затоплување, безбедни и стабилни и можат нежно да ве обвиткаат во топлина и удобност за време на студените денови.Ова загреано ќебе е совршена алтернатива за работните места кои не дозволуваат грејачи на канцелариски биро;Погоден за секого, особено за постарите лица, пациенти во болници, возачи на камиони на долги релации, канцеларии и училишта без греење.Чистење : Четкајте ја површината, не тријте го грејниот дел во просторијата за инјектирање.Големина на производот : 145СМ*18СМ. Една шамија + USB кабел = 1 сет.Забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење.Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Боите може да имаат различни како дисплеј разликата, плс разбере.Пакетот Вклучува : 1 Х Шамија За Греење ? [Задоволство Прво] - задоволството На Клиентите е наш врвен приоритет. Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурни дека ќе се потрудиме да го направиме правилно. Ве молиме погледнете ја табелата со големини слики и описи на производи, како и нашите повратни информации од клиентите, за да обезбедите точно вклопување. Функција : . Параметри на производот : Влезен напон : USB/5 V; работна струја; номинална моќност : 4 W; температура USB Напојувано, ова компјутерско ќебе го приклучува во Која било Работна Површина или Лаптоп, КОМПЈУТЕР или Mac. Притиснете и задржете го прекинувачот три секунди за да ја вклучите светлината. висока температура. црвено светло. Зелено светло од среден опсег. Сина светлина од ниска класа. Поставете автоматско исклучување во рок од три часа. Кога светлото е исклучено, го исклучува греењето. Производот може да се измие директно. Може да се користи по сушењето. Со Руно Од Визон, пријатно и ултра меко, а внатрешните грејни елементи се направени од високо квалитетни јаглеродни влакна за затоплување, безбедни и стабилни и можат нежно да ве обвиткаат во топлина и удобност за време на студените денови. Ова загреано ќебе е совршена алтернатива за работните места кои не дозволуваат грејачи на канцелариски биро;Погоден за секого, особено за постарите лица, пациенти во болници, возачи на камиони на долги релации, канцеларии и училишта без греење. Чистење : Четкајте ја површината, не тријте го грејниот дел во просторијата за инјектирање. Големина на производот : 145СМ*18СМ. Една шамија + USB кабел = 1 сет. Известување : . Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Боите може да имаат различни како дисплеј разликата, плс разбере. Пакетот Вклучува : . 1 Х Шамија За Греење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне