• Свеж
3д Налепници За Плочки Со Светли Филмови САМОСТОЈНИ Водоотпорни Самолепливи Ѕидни Налепници

3д Налепници За Плочки Со Светли Филмови САМОСТОЈНИ Водоотпорни Самолепливи Ѕидни Налепници

DEN 1231.84

Од стока
Во продавницата

Големина : 10х10см/15*15см/20*20см. Боја : како што е прикажано. Материјал : . Пакетот содржи : . 1 сет 10 ПАРЧИЊА налепници ЗА 3Д плочкиѕидни Налепници Букви За Девојки Спална Соба Бања Ѕидни Налепници Ѕидни Налепници За Бебиња Момчиња Спална Соба Пакет Од 10 Листови-Кутија Од 10 Листови Висококвалитетни 3д Гел Налепници За Плочки, (Може Целосно Да Го Пополни Секој Агол). Никогаш Не Пожолтувајте Со Текот на Времето-За разлика од Другите Брендови на Пазарот, Нашите Плочки Никогаш нема Да Пожолтат со текот на Времето. Висококвалитетни Налепници За Пилинг и Лепење Плочки : Плочките За Кора и Стап Се Направени од Материјали, Топлина - И Лесно Се Бришат До Дамки. Погоден За Мазни И Чисти Површини. Тоа Може Да Се Вметне На Ѕидот. Ако Не Може Да Се Залепи, Користете Лепак за Да Помогнете. Лесно Е Да Го Направите Тоа Сами-држете Се До Плочките За Прскање Во Кујната Или Бањата, Самолепливо, Стабилно Лепење, Може Да Биде Добро Зашиено и Инсталирано Според Големината, Може Да Се Свитка До Аголот, Без Фугирање, Без Лепак, Без Неред, Без Специјални Алатки, Не Е Потребно Искуство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне