• Свеж
120мл Розова Притисни Надолу Празна Пумпа Диспензерот Лак Отстранувач Алкохол Јасно Шише Салон Материјали

120мл Розова Притисни Надолу Празна Пумпа Диспензерот Лак Отстранувач Алкохол Јасно Шише Салон Материјали

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Опис-употреблив,отпорен на кршење, еколошки и биоразградлив материјал.Широка уста за лесно чистење и полнење. Измијте го и ставете го на суво место по употреба.Совршен за издавање течност на памук, брисеви, четки.Може да се користи за алкохол,отстранувач на лак и отстранувач на шминка,итн,кој има голем опсег на примена.Удобен капак за замав, ги намалува мирисите, ја одржува чистотата.Чувајте се подалеку од директна сончева светлина, која е лесна и удобна за чување и носење.Спецификации : Материјал : пластика.Големина : 120мл.Боја : розова.Забелешка : Поради резолуцијата на екранот, бојата може да биде малку поинаква.Може да има некои грешки во големината поради начинот на мерење.Вклучен пакет : 1 * Шише За Отстранување лак за нокти. Празното шише со притискање надолу е изработено од пластика,која е безбедна и издржлива за употреба,што носи погодност за вашето секојдневно уметничко дело за нокти. Ова празно шише од 120 мл е погодно за професионален салон за уметност за нокти и друга домашна употреба,што е широко користено. Шишето за отстранување лак е погодно замав капак, ги намалува мирисите,ја одржува чистотата, што е многу практично. Шишето со диспензерот на пумпата е совршено за издавање течност на памук, брисеви, четки и многу повеќе. Широката уста го олеснува користењето на овој диспензер за притискање надолу, што е попријателско за корисниците.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне