• Свеж
Clothes Дете Бебе Момчиња Облека Сетови Печатење Букви Пуловер Со Долги Ракави Дуксер Врвови Панталони Со Врвки

Clothes Дете Бебе Момчиња Облека Сетови Печатење Букви Пуловер Со Долги Ракави Дуксер Врвови Панталони Со Врвки

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Веитијан од Пазарот На Џојбај.Бебе Момчиња Облека Новороденче Писмо Печатење Круг Вратот Долг Ракав Дуксер И Врвка Панталони Во Собата Новороденче Панталони Костуми. Карактеристики. Облека за бебиња, секојдневен дуксер со кружен врат и костуми за панталони со врвки, модерни и удобни. Погоден за секојдневно носење во зима иumn, активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики. Спецификација. Материјал : 70,3% Памук+22,4% Полиестер+7,3% Спандекс. Стил : Секојдневен. Пол : Момче. Сезона : Зима и Aut . Шема : Писмо. Прилики : Секојдневно. Вратот : Круг Вратот. Пакет Вклучувајќи : . 1* Врвови И 1* Материјал За Панталони : облеката За бебиња е изработена од 70,3%памук+22,4% полиестер+7,3%спандекс, пријателска за кожата, мека, дише и лесна. Совршен заumn и зима. Карактеристика : бебешка божиќна облека. Дуксер со долг ракав, тркалезен врат, печатење букви, лабаво вклопување. Панталоните имаат прилагодлив струк, симпатичен и стилски. Натпревар : бебињата момчиња зимските облеки можат да бидат спарени со шамија за лице и шамија за глава за да создадат изглед што ги тера луѓето да го сакаат. Прилики : оваа облека за новороденчиња е одлична за секојдневно секојдневно носење, дневна облека, игротека на отворено, улична облека, бебе што доаѓа дома, фустан за роденден, празник, фотографија за бебиња итн. Подарок : момчињата облека е убав избор како подарок за вашиот син, пријатели. Се надевам дека би сакале момчињата да паднат облека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне