• Свеж
Неправилност Мажи Спортска Кошула Блуза Елек Маица Без Ракави Секојдневен Резервоар Во Боја Машка Блуза Модни Кошули Со Долги Ракави За Мажи

Неправилност Мажи Спортска Кошула Блуза Елек Маица Без Ракави Секојдневен Резервоар Во Боја Машка Блуза Модни Кошули Со Долги

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Повод : Забава, Дневно, Spotrt Gender : Меншоу за перење : Миење Раце Ладно, Закачување Или Линија Dry1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно и спортско носење2.Овој Специјален Дизајн Врвот и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен врв!3.Одлично за забава, Дневно, Спотр сигурен сум дека ќе ви се допадне!Што добивате : 1*Мажи Блузасезона : Пролет, лето должина на Фустан : Редовен Стил : Секојдневен Материјал : Полиестер ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Одговара : одговара на големината Тип на шема : табела Со Цврста Големина : . Големина : С Сад/ЕУ Големина : С Биста : 100см/39.37" Должина : 76см/29.92"Големина : М Сад/ЕУ Големина : М Биста : 104см/40.94" Должина : 78см/30.71"Големина : Л Сад/ЕУ Големина : М Биста : 108см/42.52" Должина : 80см/31.50"Големина : XL Сад/ЕУ Големина : Л Биста : Л 112см/44.09" должина : 82см/32.28"големина : ххл сад/еу големина : л Биста : 116см/45.67" должина : 84см/33.07" ве молиме имајте предвид Дека малата разлика Во бојата треба да Биде прифатлива Поради СВЕТЛИНАТА И Екранот. Тип На Шема : Цврст. 3.Одлично За Забава, Дневно, Спотр Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!. Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Должина На Фустан : Редовна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне