• Свеж
Велосипед Деца Безбедност Потпирач За Раце Велосипед Задно Седиште Рачка Велосипед Седло Стол Потпирач За Раце

Велосипед Деца Безбедност Потпирач За Раце Велосипед Задно Седиште Рачка Велосипед Седло Стол Потпирач За Раце

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Опис : *Сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив, цврст и издржлив, не е лесен за ' рѓа, погоден за возење на долги растојанија*Се Користи за замена на дел од велосипедот, овој потпирач за раце за велосипеди не е само одличен додаток за одржување на рацете слободни и безбедни ,туку може да се користи и како парапет*дизајн за handајк, мтб велосипеди итн.со гумена подлога што не се лизга, што може ефикасно да го намали триењето помеѓу рацете и велосипедот.*лесен за употреба и инсталирање, saml и largerone за опции,добри Спецификации за компатибилност : тип : Потпирач За Раце Боја : blackfor ebike ,MTBbikesweight : 330gsoutable за 25,4 MM-31,8 MM вклучен Е Пакет со дијаметар на седиштето : 1x Седло Стол Потпирач За Раце Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи, силни и издржливи, не се лесни за ' рѓа, погодни за возење на долги растојанија. Се користи за замена на делот за велосипеди, овој потпирач за раце за велосипеди не е само одличен додаток за одржување на рацете слободни и безбедни, туку може да се користи и како парапет. дизајн за ebike, mtb велосипеди итн. со гумена подлога што не се лизга, што може ефикасно да го намали триењето помеѓу рацете и велосипедот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне