• Свеж
Вајпер Револуција Реликвија 58 Билијард Базен Знак, Парче, Унца

Вајпер Револуција Реликвија 58 Билијард Базен Знак, Парче, Унца

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Подобрете ја вашата игра и направете смела изјава Со Револуцијата Стапчиња За Билијард Од Вајпер со обвивка внесена во силикон. Обликувани од тврдо дрво од јавор за да издржат долгогодишна употреба, знаците За Билијард На Револуцијата се издвојуваат од останатите, со остра оригинална графика. Овие стапчиња со знаци ги содржат сите квалитети за подобрување на перформансите што сте ги очекувале од исклучителни знаци. Кожен врв Ле Про обезбедува цврст стисок на топката, намалувајќи ги грешките, Про Конус дава конзистентно и удобно чувство преку вашиот удар, а обвивката со силиконска обвивка ја намалува напнатоста и вибрациите за најдобар стисок досега. Вратилото и задникот се комбинираат со лесни споеви од нерѓосувачки челик за да дадат одлични повратни информации за секој истрел. Изграден од јаворово дрво, за издржлива издржливост. Карактеристики про конус за стабилно чувство преку вашиот мозочен удар. Ле Про кожен врв помага да се намалат грешките и да се држи топката поконзистентно. Прилагодливиот систем за тежина ви овозможува да го прилагодите вашиот знак за најдобро чувство. Силиконската обвивка ја намалува напнатоста и вибрациите за најдобар стисок досега.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне