• Свеж
Летна Потреба

Летна Потреба

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Добредојдовте На Берзата, се надевам дека ќе имате добар шопинг!Плус-Големина-Блузи За Жени Лето V Вратот Обични Кошули Чипка Краток Ракав Tees ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : жени плус големина блузи со симпатична ливче ракав, секси V-вратот, цврста боја и печатење, стилски, но никогаш Не надвор Датум Материјал Лесен, ултра мек може да ве задржи ден престој кулокација : Секојдневно носење, вокација, датуми, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Овие кошули со плус големина се доволно долги за покривање на стомакот и колкот, лабав стил на вклопување лесен за со хеланки, фармерки, шорцеви, здолништа за секојдневен изглед.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : врвовите со плус големина за жени се изработени од врвна ткаенина, мека, растеглива, дише а, ви носат удобно искуство во топло време.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 X Женски Топ Табела со Големина(1 инч=2,54 см) : 0 Големина : XL ЕУ : 34 БИСТА : 115cm/45,28" Ракав : 35cm/13.78" Должина : 74см/29.13" . Големина : XXL ЕУ : 36 Биста : 121cm/47.64 "Ракав : 36cm/14.17 " Должина : 75cm/29.53". Големина : XXXL ЕУ : 38 Биста : 132cm/51.97 "Ракав : 37cm/14.57 " Должина : 77cm/30.31". Големина : XXXXL ЕУ : 40 Биста : 142cm/55.91 "Ракав : 38cm/14.96 " Должина : 79cm/31.10". Големина : XXXXXL ЕУ : 42 Биста : 152cm/59.84 "Ракав : 39cm/15.35 " Должина : 81cm/31.89". П бесплатни луѓе измами; женски летни врвови; летни врвови за жени; облека; ленени врвови за жени; женска облека; бохо облека за жени; женска блуза; женски ленени врвови; блуза; летни врвови; блузи; обични врвови за жени. плус големина блузи за жени,жени плус големина блузи,плус големина боди за жени,плус големина блузи, плус големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне