• Свеж
Вештачки винова лажна зеленило Врска врба остава вештачки цвеќиња со вкупно стебла што висат растенија, зелена боја

Вештачки винова лажна зеленило Врска врба остава вештачки цвеќиња со вкупно стебла што висат растенија, зелена боја

DEN 383.84

Од стока
Во продавницата

【Вештачки винова винова лоза】- Во која има широко распространета винова лоза, овој дизајн на зеленило е совршен за додавање на стилски свеж воздух во вашиот декор без да заземе простор за маса . 【Природно зелено】- Нашата вештачка лиснава лисја од лисја се карактеризира со лисја и зелена боја Нијанси, и краевите што ја вртат бојата изгледаат многу реални, покажувајќи лисја на крајот од животот. Изгледа животно и ќе додаде елеганција на вашиот пејзаж . 【Супериорен материјал】- висококвалитетен натуралистички изглед, многу сличен на вистинските лози. Близу до природата, широко користете, издржлива и печење . 【Пакет и големина】- Секоја нарачка содржи 6 нишки, секоја влакно има 5 стебла. Секоја зелена висина висина е долга приближно 3,5 метри . 【Разновидна】- можете да ги обесувате овие зелени винова лоза на wallидот, вратите, замав, прозорец, свадбен лак и каде било како што сакате да уживате со нашата вештачка висечка Ајви Гарланд. Вештачките растенија што висат се убави за секој проект за декорација или украс за домови .. Карактеристики. - Боја : Како што се покажаа сликите . - Материјал : пластика. - Должина : 3,5ft секоја гранка, вкупно 21ft . - Натуралистички изглед. Изгледа како вистински растенија . - Содржина на пакет : 6 x вештачки плетен ратан лоза. - Близу до природата, широко користете, издржлива и миење. - Одлично за свадба, забава, надворешна и фестивалска декорација .. Содржина на пакетот : . 6 парчиња лажна врба зелена лоза вештачка зелена лоза со зелени лисја од врба. Овие растенија што висат врба се совршени за декор на отворено. Оваа вештачка лисја од лисја може да живее засекогаш без вода и сонце. Вештачката вина венец ќе ја направи вашата визија светла, тие ќе додадат допир на природата, рустикален каде било дома.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне