• Свеж
Чуда на нација момчиња деца тешки панталони со џогер, големини 4-18

Чуда на нација момчиња деца тешки панталони со џогер, големини 4-18

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Удобна завршница во неговите обични денови, овие тешки панталони за џогер на „Wonder Nation Kid“ се совршени од игра до вежбање. Супер-мек памучна ткаенина дава целодневна удобност низ сите негови активности. Повлечете стајлинг. Еластична половината со цртеж. Докажано дете тешко : Супер-мека за цел ден удобност. Машина за перење. Увезени. Pогер панталони за момчиња од Wonder Nation. Повлечете стајлинг. Еластична половината со цртеж. Докажано дете тешко : Супер-мека за цел ден удобност. Машина за перење. Увезени. Pогер панталони за момчиња од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне