• Свеж
Maidenform Woman Flexees Lycra fitsense hi-waist скулптури кратки гаќички fl0073

Maidenform Woman Flexees Lycra fitsense hi-waist скулптури кратки гаќички fl0073

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Воведување на следната еволуција во обликувањето - ултра фирма, контрола на скулптури во ултра лесна ткаенина! Maidenform со Lycra Fitsense High Weaist Shork има иновативна печатена апликација Lycra, четкана на ткаенината што ви нуди лесна, насочена контрола што треба да ја погледнете и да се чувствувате најдобро. Бидете свое ремек -дело! Ултра цврста контрола на скулптурите. Ултра лесна ткаенина. Контрола на ултра место за да се израмни стомакот, мазните колкови, дизајнирани да помогнат во обезбедувањето на задниот лифт. Секоја кул удобност ви помага да се одржувате ладно и удобно. Мека лента за половината со функција без лизгање во грб. Покриена еластична на нозе за дополнителна удобност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне